Další medaile – přebor mladších žákyň OLK!

Minulou neděli obsadilo naše družstvo mladších žaček 2. místo v přeboru Olomouckého kraje. Úžasný výsledek jak pro klub, tak pro hráčky samotné. První rok soutěžních utkání a hned tak skvělé umístění. V roce 2019 nás čekaly 4 turnaje. Hned první turnaj jsme vyhráli po výsledcích: výhra 2:1 UP Olomouc, prohra 1:2 Přerov a výhra 2:0 Šumperk. Na druhém turnaji jsme skončili na 2 místě: výhra 2:1 Přerov, výhra 2:1 Šumperk a prohra 1:2 Prostějov. Třetí, předposlední turnaj nám opět výsledkově i herně vyšel a obsadili jsme 2. místo: výhra 2:0 Prostějov, výhra 2:0 Šternberk a prohra 1:2 Přerov. Před posledním turnajem jsme figurovali v průběžné tabulce na 2. místě, pouhý bod za Přerovem a s dostatečným náskokem před třetím Prostějovem. Bohužel i přes obrovskou bojovnost jsme na posledním turnaji skončili na 3. místě po výsledcích: výhra 2:1 Šumperk, prohra 0:2 Prostějov a prohra 1:2 Přerov. Stačilo to však na úžasné celkové 2. místo.
Kdo viděl zápasy našich děvčat, bude se mnou jistě souhlasit, jak obrovský skok dopředu holky zvládly udělat. Každým turnajem byly lepší a lepší. Na holkách je vidět, že je to baví, snaží se a bojují. To vše je ještě podpořeno skvělými výsledky.
Pod vedením trenérky Lenky Westphalové odehrála děvčata tuto sezonu krajského přeboru mladších žaček ve složení: Lucie Zapletalová, Klára Rodová, Gita Hrnková, Maria Westphalová, Sylvie Mrhačová, Natálie Štolfová, Denisa Hřebíčková, Kateřina Štolfová, Megan Quinn, Sophie Quinn, Klára Kuchaříková.
Velká gratulace děvčatům a obrovský dík trenérce Lence Westphalové za tento mimořádný úspěch!!!
Hodně štěstí a úspěchů do dalších bojů!

Jiří Štolfa

Posted by Vladimír Vymětal