Akce

Starší žáci „B“

budou hrát následující soutěže:
– Krajský přebor Olomouckého kraje starších žáků (OLK-ZCI)
– Krajský přebor Moravskoslezského kraje starších žáků (MS-ZCI)
V případě kolize termínů soutěží starších žáků „A“, budou k doplnění sestavy kadetů a juniorů nasazováni hráči skupiny „B“.

Soupiska hráčů starších žáků „B“

Kalendář akcí:

29. 9. 2019 (MS-ZCI) – Komenského 571, Nový Jičín
5. 10. 2019 (MS-KTI) – pro vybrané hráče
9. 10. 2019 (OLK-ZCI) – Baluo (17 hod.)
16. 10. 2019 (OLK-ZCI) – Baluo (17 hod.)
20. 10. 2019 (MS-ZCI) – Komenského 571, Nový Jičín (10:30 hod.)
23. 10. 2019 (OLK-ZCI) – Baluo (17 hod.)
13. 11. 2019 (OLK-ZCI) – Baluo (17 hod.)
16. 11. 2019 (MS-KTI) – pro vybrané hráče
17. 11. 2019 (MS-ZCI)
20. 11. 2019 (OLK-ZCI) – Kojetín (16:30 hod.)
27. 11. 2019 (OLK-ZCI) – Kojetín (16:30 hod.)
30. 11. 2019 (MS-KTI) – pro vybrané hráče
15. 12. 2019 (MS-ZCI)
12. 1. 2020 (MS-ZCI)
18. 1. 2020 (1-JRI) – pro vybrané hráče
9. 2. 2020 (MS-ZCI)
15. 2. 2020 (MS-KTI) – pro vybrané hráče
19. 2. 2020 (OLK-ZCI) – Baluo (17 hod.)
26. 2. 2020 (OLK-ZCI) – Baluo (17 hod.)
4. 3. 2020 (OLK-ZCI) – Baluo (17 hod.)
8. 3. 2020 (MS-ZCI)
1. 4. 2020 (OLK-ZCI) – Baluo (17 hod.)
5. 4. 2020 (MS-ZCI)
8. 4. 2020 (OLK-ZCI) – Kojetín (16:30 hod.)
15. 4. 2020 (OLK-ZCI) – Kojetín (16:30 hod.)

 

Starší žáci „A“

budou hrát následující soutěže:
– Krajský přebor Olomouckého kraje starších žáků (OLK-ZCI)
– Krajský přebor Olomouckého kraje kadetů (OLK-KTI)
– Krajský přebor Moravskoslezského kraje kadetů (MS-KTI)
– Juniorskou ligu (1-JRI)
– Český pohár starších žáků (CP-ZCI)

Soupiska hráčů starších žáků „A“

Kalendář akcí:

Termín Soutěž Soupeř Místo utkání Výsledky
14. 9. 2019 1-JRI Staré Město Staré Město Výsledky
28. 9. 2019 1-JRI BV Ostrava Božetěchova Výsledky
5. – 6. 10. 2019 Český pohár kvalifikace Nový Jičín Výsledky
9. 10. 2019 OLK-ZCI VAM Olomouc B Baluo (17 hod.) Výsledky
12. 10. 2019 MS-KTI Valašské Meziříčí, Havířov Šafaříkova 726, Valašské Meziříčí (9 hod.) Výsledky
16. 10. 2019 OLK-ZCI Kojetín B Baluo (17 hod.) Výsledky
19. 10. 2019 1-JRI Kojetín B Kojetín (10 hod.) Výsledky
23. 10. 2019 OLK-ZCI Kojetín A Baluo (17 hod.)  
26. 10. 2019 1-JRI Nový Jičín B Nový Jičín, Msgr. Šrámka (10 hod.)   
27. 10. 2019 OLK-KTI Kojetín, Zábřeh Kojetín (9 hod.)  
2. – 3. 11. 2019 Český pohár 1. kolo Nový Jičín  
9. 11. 2019 MS-KTI Frenštát p. R., Nový Jičín Božetěchova (9 hod.)  
13. 11. 2019 OLK-ZCI VAM Olomouc Baluo (17 hod.)  
16. 11. 2019 1-JRI Opava Božetěchova (10 hod.)   
16. 11. 2019 MS-KTI Red Frýdlant,  Blue Volley Ostrava B Komenského 420 Frýdlant nad Ostravicí – Frýdlant (9 hod.)  
20. 11. 2019 OLK-ZCI Kojetín B Kojetín (16:30-18:30)  
23. 11. 2019 1-JRI Odry Odry (10 hod.)   
24. 11. 2019 OLK-KTI Kojetín, Zábřeh Božetěchova (9 hod.)  
27. 11. 2019 OLK-ZCI Kojetín A Kojetín (16:30-18:30)  
30. 11. – 1. 12. 2019 Český pohár 2. kolo    
7. 12. 2019 1-JRI Havířov Božetěchova (10 hod.)   
8. 12. 2019 OLK-KTI Zábřeh, Kojetín Zábřeh (12 hod.)  
14. 12. 2019 1-JRI Staré Město Božetěchova (10 hod.)   
5. 1. 2020 OLK-KTI Zábřeh, Kojetín Zábřeh (9 hod.)  
11. 1. 2020 1-JRI BV Ostrava Ostrava (10 hod.)   
18. – 19. 1. 2020 Český pohár 3. kolo    
25. 1. 2020 1-JRI Nový Jičín B Božetěchova (10 hod.)   
8. 2. 2020 MS-KTI Valašské Meziříčí, Havířov Božetěchova (9 hod.)  
15. – 16. 2. 2020 Český pohár 4. kolo    
19. 2. 2020 OLK-ZCI VAM Olomouc B Baluo (17 hod.)  
22. 2. 2020 1-JRI Opava Opava (10 hod.)   
23. 2. 2020 OLK-KTI Kojetín, Zábřeh Božetěchova (9 hod.)  
26. 2. 2020 OLK-ZCI Kojetín B Baluo (17 hod.)  
29. 2. 2020 1-JRI Odry Božetěchova (10 hod.)   
4. 3. 2020 OLK-ZCI Kojetín A Baluo (17 hod.)  
7. 3. 2020 MS-KTI Frenštát p. R., Nový Jičín Msgr. Šrámka 1105, Nový Jičín (11:30 hod.)  
14. 3. 2020 1-JRI Havířov Havířov (10 hod.)   
20. – 22. 3. 2020 Český pohár Finále    
28. 3. 2020 OLK-KTI Zábřeh, Kojetín Kojetín (12 hod.)  
1. 4. 2020 OLK-ZCI VAM Olomouc B Baluo (17 hod.)  
8. 4. 2020 OLK-ZCI Kojetín B Kojetín (16:30 hod.)  
15. 4. 2020 OLK-ZCI Kojetín A Kojetín (16:30 hod.)  
25. – 26. 4. 2020 MČR – 1. kolo      
8. – 10. 5. 2020 MČR – 2. kolo