Kvalifikace starších žáků-Nový Jičín

Kvalifikace starších žáků

Konečně jsme se dočkali! Jak už jsem zmiňoval dříve, starší žáky jsme přihlásili do soutěže v Moravskoslezkém kraji a dnes (1.10.2017) jsme odehráli v Novém Jičíně první kvalifikační turnaj. Po tomto turnaji se týmy dle výsledků rozdělí do různých výkonnostních skupin. Další turnaj nás čeká 15.10.

Na turnaj jsme odjeli ve složení Michal Háger, Adam Vrána, Marek Dupal, David Westphal, Šimon Tříska, Šimon Vymětal, Tomáš Patsch, Matyáš Chromec a Martin Jurenka. No a samozřejmě nemůžu zapomenout na rodiče hráčů, kteří náramně povzbuzovali.

První zápas jsme odehráli proti Kojetínu, ve kterém jsme vyhráli 2:0. Do základní sestavy nastoupil: Michal Háger, Adam Vrána, Šimon Tříska, Šimon Vymětal, Martin Jurenka a Matyáš Chromec. Střídal: David Westphal.

Druhý zápas jsme nastoupili proti Blue Volley Ostrava. Tento zápas jsme bohužel nezvládli v koncovce třetího setu a prohráli 2:1. Do základní sestavy nastoupil: Michal Háger, David Westphal, Šimon Tříska, Tomáš Patsch, Martin Jurenka a Matyáš Chromec. Střídali: Adam Vrána, Marek Dupal.

Poslední zápas jsme odehráli proti domácímu týmu. Tento zápas nám moc nevyšel (alespoň první set) a prohráli jsme 2:0. Základní sestava: Marek Dupal, David Westphal, Šimon Vymětal, Tomáš Patsch, Martin Jurenka a Matyáš Chromec. Střídali: Michal Háger, Adam Vrána.

Na tomto turnaji jsme obsadili 3. místo se čtyřmi body ve skupině a čekáme, do jaké výkonnostní skupiny nás zařadí. Celkově musím říci, že jsem byl spokojený s předvedenou hrou všech hráčů. Velmi se mi líbila bojovnost a zápal do hry. Objevili se tam různé technické chyby, ale alespoň máme na čem pracovat :-).

Děkuji všem rodičům za skvělé povzbuzování a už se těším na další turnaj!

Mgr. Petr Zapletal

Posted by Vladimír Vymětal