Akce 2018-2019

Letní soustředění Ostružná

19.- 24.8.2018 starší žáci, kadeti,
24. – 28.8.2018 přípravka, mladší žačky-žáci

Zimní soustředění Véska

21.- 23.12.2018 mladší žáci-žačky, starší žáci, kadeti

Přípravný turnaj

1. – 2.9.2018 Frýdek-Místek – starší žáci
16.9.2018 Kojetín – mladší žáci, starší žáci

Trojkový volejbal o Pohár trojic

Kvalifikace 9. 12. 2018 Kojetín (neděle)
1. kolo 5.1.2019 Olomouc (sobota)
2. kolo 27.1.2019 Uničov (neděle)
3. kolo 2.3.2019 Přerov (sobota)
4. kolo 23.3.2019 Kojetín (sobota)
5. kolo 13.4.2019 Olomouc (sobota)
6. kolo 27.4.2019 Přerov (sobota)

Mladší žáci MS kraj

kvalifikace 21.10.2018 – Ostrava – výsledky
1. kolo 25.11.2018
2. kolo 16.12.2018
3. kolo 27.1.2019
4. kolo 24.2.2019
5. kolo 10.3.2019
6. kolo 31.3.2019
MČR-1. kolo 13.-14.4.2019
MČR-2. kolo 3.-5.5.2019

Mladší žáci OLK-ZCIM

1. kolo 11.10.2018 Kojetín 16:30 (čtvrtek) – výsledky
2. kolo 9.11.2018 Olomouc 15:30 (pátek) – výsledky
3. kolo 6.12.2018 Kojetín 16:30 (čtvrtek)
4. kolo 18.1.2019 Olomouc 15:30 (pátek)
5. kolo 7.2.2019 Kojetín 16:30 (čtvrtek)
6. kolo 8.3.2019 Olomouc 15:30 (pátek)

Mladší žačky OLK-ZKYM

Průběžné výsledky

kvalifikace 23.9.2018 Prostějov
1. kolo 7.10.2018
2. kolo 21.10.2018
3. kolo 4.11.2018
4. kolo 18.11.2018
5. kolo 2.12.2018
6. kolo 16.12.2018
7. kolo 13.1.2019
8. kolo 20.1.2019
9. kolo 3.3.2019
10. kolo 24.3.2019
MČR-kval. 6.-7.4.2019
MČR-1. kolo 12.-14.4.2019
MČR-2. kolo 3.-5.5.2019

Starší žáci OLK-ZCI

Kalendář skupiny
1. kolo 21.10.2018 Olomouc – výsledky
2. kolo 24.11.2018 Kojetín
3. kolo 9.12.2018 Zábřeh
4. kolo 6.1.2019 Olomouc
5. kolo 3.2.2019 Kojetín
6. kolo 24.3.2019 Zábřeh

Starší žáci MS kraj

kvalifikace 23.9.2018 Nový Jičín – výsledky
1. kolo 7.10.2018 Frýdek-Místek – výsledky
2. kolo 4.11.2018 – Olomouc Čajkaréna – výsledky
3. kolo 2.12.2018
4. kolo 13.1.2019
5. kolo 10.2.2019
6. kolo 17.3.2019
7. kolo 7.4.2019

Starší žáci Český pohár

kvalifikace 13.-14.10.2018 Nový Jičín – výsledky základní skupiny
1. kolo 10.-11.11.2018 Nový Jičín – výsledky
2. kolo 8.-9.12.2018
3. kolo 19.-20.1.2019
4. kolo 16.-17.2.2019
finále 22.-24.3.2019

Kadeti OLK-KTI

Kalendář skupiny
1. kolo 30.9.2018 Zábřeh – výsledky
2. kolo 28.10.2018 Přerov – výsledky
3. kolo 16.12.2018 Olomouc
4. kolo 27.1.2019 Olomouc
5. kolo 24.2.2019 Olomouc
6. kolo 3.3.2019 Kojetín