Trojkový volejbal-Troubky

Kdo založil tento projekt byl génius. Již já v mládí jsem tento způsob hry hrával a myslím si, že je to nejlepší nejenom pro začínající volejbalisty, ale i pro “hotové” hráče. Každý hráč je neustále v kontaktu s míčem i s děním hry. I pro trenéra je to skvělé, protože může každého hráče vidět, jaké má každý hráč přednosti a naopak kde ho tlačí bota (doufám, že to vidí). Mluvím nejenom o kondičních a technických faktorech, ale i o psychických, což je v kolektivním sportu jeden z nejdůležitějších faktorů!

A zrovna tuto sobotu 24.3. jsem mohl sledovat moje svěřence v Troubkách na jiz pátém turnaji Trojkového volejbalu. Jak už obvykle jsme měli šest týmu (na začátku sezóny jsem udělal chybu, že jsem přihlásil “jen” šest týmu). Dnes nebudu psát, kdo v jakém týmu hrál, protože je to vcelku jedno. Napíši jen výsledky jednotlivých týmu:

KA-3x výhra2:0, 2x remíza 1:1. Celkově tento tým skončil druhý ve 2.skupine a pro další kolo postupuje do 1.skupiny!

KF-3x prohra 2:0, 2x výhra 2:0. Celkově tým skončil na třetím místě v 1.skupine a i nadále zůstává v této nejsilnější skupině!

KC-3x výhra 2:0, 2x remíza 1:1. Celkově tým skončil druhý v 1.skupine a samozřejmě zůstává!

KE-4x vyhra 2:0, 1x remíza 1:1. Tým vyhrál druhou skupinu a postoupil do 1.skupiny!

KB- 3x prohra 2:0,2x výhra 2:0. Tento smíšený a velmi sympatický tým skončil na třetím místě v 6.skupine!

KD- 3x prohra 2:0, 2x výhra 2:0. I toto družstvo zůstalo ve 4.skupine!

Jak můžeme vidět, v příštím kole budou naše čtyři týmy bojovat v té nejsilnější skupině!!! Konkurence je opravdu silná a je skvělé, že naši svěřenci, tak skvěle bojují a zůstávají nebo postupují ze skupin. Z toho máme opravdu radost a chuť do další práce s tak skvělými hráči a hráčky.

Všem zúčastněným gratuluji a děkuji rodičům za podporu svých dětí!

Petr Zapletal

 

Posted by Vladimír Vymětal