Turnaj trojic  Troubky 7. 4. 2017

Již tradičně se s Vámi chceme podělit o report z předposledního turnaje o Pohár trojic, který se uskutečnil dne 7. 4. 2017 v nedalekých Troubkách. Dle mého názoru šlo o zatím nejpovedenější turnaj všech našich družstev v dosavadních turnajích. Poprvé se turnaje zúčastnili naše dvě nové posily Michal Háger a Jiří Motal, kteří k nám přestoupili z Přerova. Martin hrál v družstvu A s Martinem Jurenkou a Markem Dupalem. Jiřího Motala jsme dosadili do družstva C k Tomáši Patschovi a Tomáši Vymazalovi. Družstvo B bylo již tradičně ve složení Šimon Tříska, Jakub Březina a Matyáš Chromec.

Týmy A, B hráli v nejsilnější skupině (A) a kluci z Céčka hráli ve skupině (G). Ačko s kapitánem Markem Dupalem v tomto složení hrálo poprvé spolu a na začátku byla vidět jejich nesehranost a částečně i nervozita. S postupem času už ale kluci začali hrát opravdu skvělí volejbal a myslím si, že kdyby tak hráli od začátku, vyhráli by celou skupinu. S bilancí 2 výhry a 2 prohry skončili na třetím místě a pro příští turnaj se udrželi v nejsilnější skupině. Gratulujeme jim!

Béčko nemělo také lehkou situaci. Obhajoba prvenství z předchozího turnaje je vždy těžká a k tomu se ještě naskytly zdravotní komplikace Šimona Třísky. Nicméně kluci opět podali skvělé výkony v každém zápasu a se třemi výhry a jednou porážkou vyhráli nejsilnější skupinu. Vítězství bylo, ale velmi těsné. Přerov A (dívky) měly stejný počet výher i proher a muselo přijít na počítání míčů. Také jim gratulujeme!

Poslední družstvo C hrálo také poprvé spolu. Měl jsem trochu obavu o zdravotní stav Tomáše Patsche, který měsíc netrénoval kvůli problémům s koleny. Tomáš i přes zjevné bolesti odehrál celý turnaj a podal v rámci jeho možností skvělé výkony. Kluci vyhráli všechny zápasy a na poslední turnaj v Přerově postupují do skupiny F. Klukům bych jen vytknul jejich neprojevené emoce a zápal do hry. Ale volejbalově to zvládli. Opět jim musíme pogratulovat!

Chtěl bych osobně velmi poděkovat Šimonovi Třískovi a Tomáši Patschovi, kteří byli (jsou) zdravotně indisponovaní a přece se zúčastnili a hráli s maximálním nasazením. Takových hráčů si nesmírně ceníme!

Petr Zapletal

Posted by Vladimír Vymětal

Napsat komentář