Úvodní kolo U20M

První říjnový víkend jsme pořádali úvodní kolo kadetské extraligy (U20M). První zápas turnaje jsme hráli s Kojetínem, se kterým jsme ještě nikdy nevyhráli. A od začátku bylo jasné, že se nám to nepodaří ani tentokrát. Narozdíl od nás hrál Kojetín s vysokým nasazením, přehrával nás tvrdým útokem a obětavou hrou v poli. Zaslouženě jsme prohráli 1:3. 
Druhý zápas jsme nastoupili proti Velkému Meziříčí. V zápase jsme zlepšili útok po kůlech a i celkově naši hru. Po zlepšeném výkonu jsme zvítězili 3:1. V neděli jsme začínali s Kolínem. Hráli jsme slušně a zvítězili 3:0. Poslední zápas o druhé místo ve skupině jsme hráli se Zlínem. Ve vyrovnaném utkání se štěstí nakonec přiklonilo k nám a zvítězili jsme 3:1. O vyrovnanosti utkání hovoří skóre druhého setu 38:36. V tomto utkání se nám nedařilo ubránit nejlepšího smečaře Zlína Obdržálka. Naopak my jsme nebyli schopni projít přes bloky soupeře.
Výsledek celého turnaje je pro nás velmi lichotivý, ale s předvedenou hrou nejsme spokojeni. Kromě zlepšeného útoku prvním sledem, v ostatních herních činnostech nedošlo k takovému zlepšení, abychom byli důstojnými soupeři špičce extraligy.